Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Klęski żywiołowe  |  INFORMACJA WÓJTA GMINY SEJNY dotyczaca szacowania szkód spowodowanych przymrozkami wiosennymi.

WÓJTA GMINY SEJNY

dotyczaca szacowania szkód spowodowanych przymrozkami wiosennymi.

W gospodarstwach rolnych w których wystąpiły szkody spowodowane przez przymrozki wiosenne, powołana przez Wojewodę komisja dokona szacowania strat w produkcji rolnej. O powołanie komisji do Wojewody występuje Wójt Gminy Sejny na podstawie wniosków  złożonych przez rolników.

W związku z tym rolnicy u których wystąpiły straty spowodowane wiosennymi przymrozkami powinni niezwłocznie po wystąpieniu szkody złożyć wniosek  o szacowanie szkód do Urzędu Gminy Sejny.

Pobierz: Informacja_Wojta_Gminy_Sejny_przymrozki_wiosenne.pdf