Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Interreg V-A Lietuva-Polska  |  Informacja o roztrzygnięciu przetargu na zakup 2 szt. samochodów ratowniczo-gaśniczych z wyposażeniem oraz o szkoleniu strażaków OSP w Gminie Kruklanki

Gmina Sejny informuje, że w  dniu 7 marca 2018r. został rozstrzygnięty przetarg na zakup  2 szt. samochodów ratowniczo-gaśniczych z wyposażeniem dla Gminy Sejny - zadanie nr 1 i dla Gminy Kruklanki - zadanie nr 2 w ramach realizacji projektu z realizacji projektu pt. „Wspólne działania służb ochrony przeciwpożarowej i ratownictwa w celu poprawy jakości”  Nr  LT-PL-1R-070, realizowanego w ramach programu INTERREG V-A Lietuva- Polska na lata 2014-2020.

W dniach 16 -20 kwietnia odbyło się szkolenie strażaków OSP w Gminie Kruklanki pt. „Budowanie połączonego potencjału do wspólnego reagowania na sytuacje kryzysowe w strefie przygranicznej”. W szkoleniu brali udział druhowie z Gminy Sejny.

W ramach promocji realizowanego projektu, na budynku OSP Ogrodniki umieszczono tablicę (baner) o realizacji projektu pt. „Wspólne działania służb ochrony przeciwpożarowej i ratownictwa w celu poprawy jakości”  Nr  LT-PL-1R-070, realizowanego w ramach programu INTERREG V-A Lietuva- Polska na lata 2014-2020.