Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Poćkunach w Gminie Sejny  |   INFORMACJA o końcowym odbiorze wykonanych robót realizowanych w ramach projektu pt: „Termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej w Poćkunach w Gminie Sejny”

INFORMACJA

W dniu 12 września 2017 r. Gmina Sejny dokonała końcowego odbioru wykonanych robót realizowanych w ramach projektu pt: „Termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej w Poćkunach w Gminie Sejny”, w ramach działania 5.3.1 Efektywność energetyczna w budynkach publicznych w tym budownictwo komunalne objętego RPOWP na lata 2014-2020.

J. Januszanis – Elewacja szkoły po termomodernizacji

J. Januszanis – Pompa ciepła