Tutaj jeste艣:  Strona g艂贸wna  |  Spos贸b korzystania z aplikacji

Spos贸b korzystania z aplikacji

Za pomoc膮 aplikacji My Local News wszyscy mieszka艅cy mog膮 by膰 na bie偶膮co z dzia艂aniami i aktualno艣ciami administracji. Aplikacja ta jest dost臋pna bez 偶adnych op艂at, a jedynym warunkiem jest posiadania telefonu z systemem Android lub iOS. Korzystaj膮c z aplikacji mo偶na dowiedzie膰 si臋 o wszystkich istotnych wydarzeniach, jakie by艂y i dopiero wydarz膮 si臋 w naszej gminie.

Informacje s膮 kierowane do ca艂ej gminy lub te偶 do wybranych miejscowo艣ci czy te偶 ulic co sprawi, 偶e na pewno dostaniesz tylko te wiadomo艣ci, które s膮 dedykowane do Ciebie. Ka偶dy u偶ytkownik mo偶e w aplikacji samodzielnie decydowa膰, jakie kategorie informacji go interesuj膮 i maj膮 do niego dociera膰, a jakie nie. Co bardzo istotne, w jednej aplikacji mo偶na otrzymywa膰 informacje skierowane do wielu konkretnych lokalizacji – ulic w danej lub ró偶nych miejscowo艣ciach. Wystarczy tylko doda膰 te lokalizacje w aplikacji i ka偶da informacja skierowana do tych lokalizacji zostanie wy艣wietlona w naszym telefonie.

Instrukcja instalacji aplikacji:

1. Pobranie aplikacji na telefon.

Aplikacj臋 instalujemy ze sklepu z aplikacjami – w zale偶no艣ci od systemu – Google Play lub AppStore. Do szybkiej instalacji mo偶na równie偶 u偶y膰 kodów QR.

Google PlayGoogle Play

App StoreApp Store

2. Po pobraniu i instalacji nale偶y doda膰 lokalizacj臋, z której chcemy otrzymywa膰 komunikaty oraz interesuj膮ce nas kategorie wiadomo艣ci. Wa偶ne jest, aby zezwoli膰 na wysy艂anie powiadomie艅, dzi臋ki czemu nawet jak nie b臋dziemy mieli uruchomionej aplikacji, dostaniemy powiadomienie o nowym komunikacie.

Krok 1Krok 2Krok 3

3. Dodanie kolejnej lokalizacji odbywa si臋 na takich samych zasadach – naciskamy przycisk „+” i wybieramy now膮 lokalizacj臋 oraz intersuj膮ce nas kategorie

Krok 4Krok 5Krok 6

4. Przechodzenie do wiadomo艣ci z danej lokalizacji odbywa si臋 poprzez przesuni臋cie palcem w prawo lub lewo na ekranie z wiadomo艣ciami lub klikni臋cie na nazw臋 lokalizacji

ZA POBRANIE I INSTALACJ臉 APLIKACJI NIE B臉D膭 OD PA艃STWA POBIERANE OP艁ATY!!!