Nabory rachmistrzow

Fundusz Drg Samorzdowych

Tutaj jesteś:  Strona główna  |  Rozbudowa sieci wodociągowej Burbiszki - Żegary oraz Folwark Berżniki - Wigrańce z budową studni w Burbiszkach oraz wykonaniem oczyszczalni ścieków przy OSP Bubele w miejscowości Konstantynówka, gmina Sejny

W dniu 28 listopada 2019 r. Gmina Sejny podpisała umowę o dofinansowanie zadania pn. Rozbudowa sieci wodociągowej Burbiszki - Żegary oraz Folwark Berżniki - Wigrańce z budową studni w Burbiszkach oraz wykonaniem oczyszczalni ścieków przy OSP Bubele w miejscowości Konstantynówka, gmina Sejny” realizowanego w ramach Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014—2020.

Całkowita wartość zadania wynosi 3 877 255,44 zł,
Dofinansowanie 1 999 780,00 zł,
Wkład własny 1 877 475,44 zł.

Celem projektu jest poprawa warunków życia mieszkańców oraz infrastruktury technicznej związanej z zaopatrzeniem w wodę i odprowadzaniem ścieków poprzez rozbudowę sieci wodociągowej, budowę studni oraz wykonanie oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Sejny.

Zakończenie inwestycji przewidziane jest na koniec 2022 roku.

Portal mapowy