Nabory rachmistrzow

Fundusz Dr骻 Samorz筪owych

Tutaj jeste艣:  Strona g艂贸wna  |  Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Po膰kunach

Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Po膰kunach

W dniu 17 lutego 2019 r. Gmina Sejny podpisa艂a umow臋 o dofinansowanie
ze 艣rodków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadania pn.
Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Po膰kunach” realizowanego w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2019.

Gmina Sejny uzyska艂a dofinansowanie na ww. zadanie w wysoko艣ci 2 531 500,00 z艂.

Przedmiotowa inwestycja obejmuje wykonanie pierwszych dwóch etapów inwestycji dotycz膮cej rozbudowy i przebudowy Szko艂y Podstawowej w Po膰kunach. W stanie surowym zostanie wybudowana sala gimnastyczna z zapleczem oraz cz臋艣膰 szkolna jak równie偶 艂膮cznik cz臋艣ci istniej膮cej z projektowan膮 oraz przebudowa pomieszcze艅 szkolnych w cz臋艣ci istniej膮cej. Stan wyko艅czony obejmie sal臋 gimnastyczn膮 z zapleczem, 艂膮cznik oraz cz臋艣膰 pomieszcze艅.

Celem projektu jest poprawa warunków organizacji zaj臋膰 wychowania fizycznego oraz zaj臋膰 dydaktycznych dla dzieci ucz臋szczaj膮cych do Szko艂y Podstawowej w Po膰kunach.

Zako艅czenie inwestycji przewidziane jest na koniec 2022 roku.

Portal mapowy