F News
II Edycja Ogólnopolskiego Konkursu FLORIANY 2018

Przed nami ostatnie dni na przesłanie projektu, który weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem Ochotniczych Straży Pożarnych i Samorządów FLORIANY 2018. Prestiżowa statuetka Strażackiego Oscara oraz atrakcyjne nagrody mogą trafić właśnie do Twojej OSP.

Data: Czwartek, 22 - Luty 2018r.    |   Wejść: 11

Informacja Krajowego Biura Wyborczego

W załączeniu informacja Krajowego Biura Wyborczego Delegatura w Suwałkach o liczbie urzędników wyborczych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości Delegatury oraz o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego.

Data: Czwartek, 22 - Luty 2018r.    |   Wejść: 8

Informacja Ministerstwa Cyfyzacji

Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT). JPK_VAT przesyła się wyłącznie elektronicznie.

Data: Wtorek, 20 - Luty 2018r.    |   Wejść: 8

Informacja Ekodom Odnawialne Żródła Energii

Informacja dotyczy dotacji do montażu instalacji fotowoltaicznej, kolektorów słonecznych z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Data: Wtorek, 20 - Luty 2018r.    |   Wejść: 26

F News
Fundusz Pożyczkowy Agencji Rozwoju Regionalnego ARES S. A. w Suwałkach

Celem Funduszu jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości w województwie podlaskim, a także warmińsko-mazurskim, poprzez udzielanie preferencyjnych pożyczek na rozwój działalności (na inwestycje lub kapitał obrotowy) oraz na założenie własnej działalności. W historii swojej aktywności Fundusz wspiera często inwestycje objęte wysokim ryzykiem, na które banki nie udzielają kredytów.

Data: Piątek, 16 - Luty 2018r.    |   Wejść: 22

Informacja KPP w Sejnach

Komenda Powiatowa Policji w Sejnach posiada aktualnie wakaty na stanowiskach w pionie kryminalnym i prewencji. W związku z tym, poszukujemy kandydatów do służby w Policji w tutejszej jednostce.

Data: Piątek, 16 - Luty 2018r.    |   Wejść: 35