« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  32  , (...)  62  , (...)  82  , (...)  120  ,  121   | nast臋pna strona »
F News
Materia艂y informacyjne

dotycz膮ce ponownego g艂osowania w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 12 lipca 2020 r.

Data: Czwartek, 9 - Lipiec 2020r.    |   Wej艣膰: 16

F News
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Spo艂ecznego Oddzia艂 Regionalny w Bia艂ymstoku

serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do udzia艂u w kursie e-learningowym pt. ,,Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy鈥, kt贸ry w nowoczesnej formie przybli偶a najm艂odszym mieszka艅com wsi zagro偶enia wypadkowe do kt贸rych mo偶e doj艣膰 w gospodarstwach rolnych oraz uczy prawid艂owych zachowa艅 podczas przebywania na terenie obej艣cia.

Data: Sobota, 4 - Lipiec 2020r.    |   Wej艣膰: 15

INFORMACJA O DEBACIE

Rada gminy rozpatruje raport podczas sesji, na kt贸rej podejmowana jest uchwa艂a rady gminy w sprawie udzielenia lub nieudzielenia absolutorium w贸jtowi. Nad przedstawionym raportem o stanie gminy przeprowadza si臋 debat臋, w kt贸rej mog膮 zabiera膰 g艂os mieszka艅cy.

Data: Czwartek, 2 - Lipiec 2020r.    |   Wej艣膰: 34

INFORMACJA PRZEWODNICZ膭CEGO RADY GMINY SEJNY

W zwi膮zku z wyst膮pieniem pandemii Koronawirus COVID-19 najbli偶sza Sesja Rady Gminy Sejny w dniu 10 lipca 2020 roku, odb臋dzie si臋 bez udzia艂u so艂tys贸w.

Data: Czwartek, 2 - Lipiec 2020r.    |   Wej艣膰: 26

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  36  , (...)  71  , (...)  95  , (...)  139  ,  140   | nast臋pna strona »