« poprzednia strona |   1  ,   2   ,  3  , (...)  16  , (...)  30  , (...)  39  , (...)  56  ,  57   | nast臋pna strona »
Ostrze偶enie meteorologiczne Burze z gradem

Ostrze偶enie meteorologiczne Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Pa艅stwowy Instytut Badawczy Biuro Prognoz Meteorologicznych Zesp贸艂 w Bia艂ymstoku

Data: Poniedzia艂ek, 11 - Czerwiec 2018r.    |   Wej艣膰: 20

Zaproszenie na spotkanie informacyjno 鈥 szkoleniowe

Zapraszamy Pa艅stwa do udzia艂u w spotkaniu informacyjno 鈥 szkoleniowym. Na spotkaniu dowiecie si臋 Pa艅stwo o sposobie sk艂adania wniosk贸w, kryteriach oceny i wyboru wniosk贸w do dofinansowania oraz uzyskacie inne informacje przydatne w trakcie aplikowania o 艣rodki z Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego, oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Obszar贸w Wiejskich za po艣rednictwem naszej LGD.

Data: Poniedzia艂ek, 11 - Czerwiec 2018r.    |   Wej艣膰: 12

Gminne zawody sportowo-po偶arnicze Ber偶niki

W niedziel臋 10 06 2018 odby艂y si臋 zawody sportowo-po偶arnicze Ochotniczych Stra偶y Po偶arnych z terenu gminy Sejny

Data: Poniedzia艂ek, 11 - Czerwiec 2018r.    |   Wej艣膰: 34