« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  28  , (...)  54  , (...)  71  , (...)  101  ,   102   ,  103  ,  104  ,  105   | nast臋pna strona »
Informacja dotycz膮ca Karty Du偶ej Rodziny

Ministerstwo Pracy i Polityki Spo艂ecznej poinformowa艂o, 偶e od czerwca 2014 r., w ramach Karty Du偶ej Rodziny, rodziny wielodzietne korzystaj膮 z ofert ponad 1000 podmiot贸w z r贸偶nych bran偶 鈥 m.in. spo偶ywczej, odzie偶owej, ksi臋garskiej, paliwowej, energetycznej.

Data: Poniedzia艂ek, 23 - Listopad 2015r.    |   Wej艣膰: 827

Zapytanie ofertowe 鈥 Edukacja ekologiczna uczni贸w szk贸艂 podstawowych w zakresie: Gospodarka odpadami komunalnymi

Zwracamy si臋 z zapytaniem ofertowym na 艣wiadczenie przez Wykonawc臋 us艂ug polegaj膮cych na opracowaniu, a nast臋pnie wdro偶eniu edukacji ekologicznej w 2 szko艂ach podstawowych zwi膮zanych gospodark膮 odpadami komunalnymi, a w szczeg贸lno艣ci systemu selektywnej zbi贸rki odpad贸w u 藕r贸d艂a oraz podniesienia 艣wiadomo艣ci ekologicznej spo艂ecze艅stwa

Data: Wtorek, 10 - Listopad 2015r.    |   Wej艣膰: 973

Postanowienie W贸jta Gminy Sejny z dnia 5 listopada 2015 roku

Postanowienie W贸jta Gminy Sejny z dnia 5 listopada 2015 roku w sprawie przeprowadzenia oceny oddzia艂ywania przedsi臋wzi臋cia na 艣rodowisko dla planowanego przedsi臋wzi臋cia polegaj膮cego na: na przebudowie drogi gminnej Dworczysko 鈥 Ho艂ny Wolmera, gmina Sejny.

Data: Czwartek, 5 - Listopad 2015r.    |   Wej艣膰: 891

Informacja Dyrekcji Podlaskiego Oddzia艂u Regionalnego ARiMR

Dyrekcja Podlaskiego Oddzia艂u Regionalnego ARiMR przypomina, 偶e jeszcze tylko do 10 listopada hodowcy trzody chlewnej mog膮 sk艂ada膰 wnioski na wsparcie w zwi膮zku z wprowadzaniem programu bioasekuracji.

Data: Czwartek, 5 - Listopad 2015r.    |   Wej艣膰: 877

OBWIESZCZENIE REGIONALNEGO DYREKTORA OCHRONY 艢RODOWISKA W BIA艁YMSTOKU

Regionalny Dyrektor Ochrony 艢rodowiska w Bia艂ymstoku zawiadamia o przyst膮pieniu do sporz膮dzania zmiany zarz膮dzenia Nr 27/2013 Regionalnego Dyrektora Ochrony 艢rodowiska w Bia艂ymstoku z dnia 31 grudnia 2013r. w sprawie ustanowienia planu zada艅 ochronnych dla obszaru Natura 2000 Ostoja Augustowska PLH200005.

Data: Wtorek, 3 - Listopad 2015r.    |   Wej艣膰: 935

Obwieszczenia Okr臋gowej Komisji Wyborczej w Bia艂ymstoku

Obwieszczenia Okr臋gowej Komisji Wyborczej w Bia艂ymstoku o zarejestrowanych listach kandydat贸w na pos艂贸w w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w okr臋gu wyborczym nr 24, o uniewa偶nieniu rejestracji listy kandydat贸w na pos艂贸w oraz warunkach wa偶no艣ci g艂osu oraz o zarejestrowanych kandydatach na senatora w wyborach do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w okr臋gu wyborczym nr 59

Data: Czwartek, 22 - Pa藕dziernik 2015r.    |   Wej艣膰: 979