Fundusz Dr骻 Samorz筪owych

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  34  , (...)  66  , (...)  87  , (...)  120  ,   121   ,  122  , (...)  128  ,  129   | nast臋pna strona »
14. edycja Przegl膮du Ma艂ych Form Teatralnych pod has艂em 鈥濪ramat i tragedi臋 pozostaw teatrowi鈥

Przegl膮d Ma艂ych Form Teatralnych pod has艂em 鈥濪ramat i tragedi臋 pozostaw teatrowi鈥 jest realizowany od 2002 r. Na mocy uchwa艂y w 2012 r., Zarz膮d Wojew贸dztwa Podlaskiego podj膮艂 decyzj臋 o przej臋ciu przedsi臋wzi臋cia, koordynowanego w latach ubieg艂ych przez Wydzia艂 Prewencji Komendy Wojew贸dzkiej Policji w Bia艂ymstoku, a nast臋pnie Kuratorium O艣wiaty w Bia艂ymstoku

Data: Pi膮tek, 19 - Luty 2016r.    |   Wej艣膰: 832

Zawiadomienie/Obwieszczenie o wszcz臋ciu post臋powania

W贸jt Gminy Sejny zawiadamia 偶e z wniosku Zarz膮du Powiatu Sejny wszcz膮艂 post臋powanie w sprawie wydania decyzji o 艣rodowiskowych uwarunkowaniach na realizacj臋 przedsi臋wzi臋cia polegaj膮cego na przebudowie drogi powiatowej Nr 1176B Po膰kuny - Ber偶niki, gmina Sejny na nieruchomo艣ciach po艂o偶onych w miejscowo艣ci Ber偶niki i Fowark Ber偶niki, gmina Sejny.

Data: Poniedzia艂ek, 15 - Luty 2016r.    |   Wej艣膰: 816

鈥濼ydzie艅 Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przest臋pstwem"

Wzorem lat ubieg艂ych organizowany jest w dniach 22 lutego - 27 lutego 2016 roku 鈥濼ydzie艅 Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przest臋pstwem". Zasadniczym celem tej inicjatywy jest zwr贸cenie szczeg贸lnej uwagi na potrzeby i prawa os贸b pokrzywdzonych przest臋pstwem.

Data: Pi膮tek, 12 - Luty 2016r.    |   Wej艣膰: 746

NIEODP艁ATNA POMOC PRAWNA DLA MIESZKA艃C脫W POWIATU SEJNE艃SKIEGO

W zwi膮zku z wej艣ciem w 偶ycie od dnia 1 stycznia 2016 r. ustawy o nieodp艂atnej pomocy prawnej i edukacji prawnej w Powiecie Sejne艅skim funkcjonuj膮 dwa punkty nieodp艂atnej pomocy prawnej usytuowane w Sejnach i Pu艅sku, w kt贸rych porady prawne udzielane s膮 codziennie.

Data: Czwartek, 11 - Luty 2016r.    |   Wej艣膰: 956

F News
IX edycja Targ贸w Rolniczych AGRO-PARK 2016

Targi Lublin SA zapraszaj膮 do odwiedzenia IX edycji Targ贸w Rolniczych AGRO-PARK 2016, kt贸re odb臋d膮 si臋 w dniach 5-6 marca 2016 roku ul. Dworcowej 11 w Lublinie. Targi Rolnicze AGRO-PARK to bardzo wa偶ne i ciesz膮ce si臋 wielk膮 popularno艣ci膮 艣wi臋to dedykowane bran偶y rolniczej umo偶liwiaj膮ce nawi膮zanie kontakt贸w sprzeda偶owych, zaprezentowanie innowacyjnych rozwi膮za艅 oraz poszerzenie horyzont贸w poprzez udzia艂 w fachowych konferencjach czy warsztatach. Wst臋p na Targi jest bezp艂atny!

Data: Czwartek, 11 - Luty 2016r.    |   Wej艣膰: 777

F News
Program Pomocy Dzieciom stypendia dla dzieci w ci臋偶kim stanie klinicznym

Program Pomocy Dzieciom jest skierowany do rodzin znajduj膮cych si臋 w trudnej sytuacji finansowej, opiekuj膮cych si臋 dzie膰mi, kt贸re wskutek choroby lub wypadku znalaz艂y si臋 w ci臋偶kim stanie klinicznym. S膮 to dzieci wymagaj膮ce wsparcia funkcji 偶yciowych za pomoc膮 respiratora b膮d藕 koncentratora tlenu, karmienia dojelitowego lub pozajelitowego, innych ca艂odobowych specjalistycznych zabieg贸w opieku艅czych i piel臋gnacyjnych.

Data: 艢roda, 10 - Luty 2016r.    |   Wej艣膰: 763

Informacja Krajowej Rady Izb Rolniczych oraz komuniakat Agencji Rynku Rolnego

Uprzejmie informujemy o uruchomieniu przez ARiMR nowej, preferencyjnej linii kredytowej 鈥 kredytu z dop艂atami ze 艣rodk贸w b臋d膮cych w dyspozycji Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, na finansowanie bie偶膮cej dzia艂alno艣ci zwi膮zanej z prowadzeniem gospodarstwa rolnego w okresie oczekiwania na p艂atno艣ci bezpo艣rednie.

Data: Pi膮tek, 5 - Luty 2016r.    |   Wej艣膰: 870

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  39  , (...)  76  , (...)  101  , (...)  120  ,   121   ,  122  , (...)  148  ,  149   | nast臋pna strona »
Powszechny Spis Rolny