Nabory rachmistrzow

Fundusz Dr骻 Samorz筪owych

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  34  , (...)  67  , (...)  89  , (...)  127  ,   128   ,  129  , (...)  131  ,  132   | nast臋pna strona »
Interkonektor Polska 鈥 Litwa

Projekt o znaczeniu wsp贸lnotowym realizowany przez GAZ-SYSTEM S.A. i AB Amber Grid

Data: 艢roda, 25 - Listopad 2015r.    |   Wej艣膰: 966

OBWIESZCZENIE W贸jta Gminy Sejny w sprawie wydania decyzji o 艣rodowiskowych uwarunkowa艅 dla przedsi臋wzi臋cia polegaj膮cego na przebudowie drogi gminnej Dworczysko - Ho艂ny Wolmera.

Poni偶ej podajemy Tre艣膰 obwieszczenia W贸jta Gminy Sejny w sprawie wydania decyzji o 艣rodowiskowych uwarunkowa艅 dla przedsi臋wzi臋cia polegaj膮cego na przebudowie drogi gminnej Dworczysko - Ho艂ny Wolmera, oraz decyzj臋 o 艣rodowiskowych uwarunkowaiach dla przedsi臋wzi臋cia polegaj膮cego na przebudowie drogi gminnej Dworczysko - Ho艂ny Wolmera

Data: Wtorek, 24 - Listopad 2015r.    |   Wej艣膰: 1008

Informacja dotycz膮ca Karty Du偶ej Rodziny

Ministerstwo Pracy i Polityki Spo艂ecznej poinformowa艂o, 偶e od czerwca 2014 r., w ramach Karty Du偶ej Rodziny, rodziny wielodzietne korzystaj膮 z ofert ponad 1000 podmiot贸w z r贸偶nych bran偶 鈥 m.in. spo偶ywczej, odzie偶owej, ksi臋garskiej, paliwowej, energetycznej.

Data: Poniedzia艂ek, 23 - Listopad 2015r.    |   Wej艣膰: 963

Zapytanie ofertowe 鈥 Edukacja ekologiczna uczni贸w szk贸艂 podstawowych w zakresie: Gospodarka odpadami komunalnymi

Zwracamy si臋 z zapytaniem ofertowym na 艣wiadczenie przez Wykonawc臋 us艂ug polegaj膮cych na opracowaniu, a nast臋pnie wdro偶eniu edukacji ekologicznej w 2 szko艂ach podstawowych zwi膮zanych gospodark膮 odpadami komunalnymi, a w szczeg贸lno艣ci systemu selektywnej zbi贸rki odpad贸w u 藕r贸d艂a oraz podniesienia 艣wiadomo艣ci ekologicznej spo艂ecze艅stwa

Data: Wtorek, 10 - Listopad 2015r.    |   Wej艣膰: 1107

Postanowienie W贸jta Gminy Sejny z dnia 5 listopada 2015 roku

Postanowienie W贸jta Gminy Sejny z dnia 5 listopada 2015 roku w sprawie przeprowadzenia oceny oddzia艂ywania przedsi臋wzi臋cia na 艣rodowisko dla planowanego przedsi臋wzi臋cia polegaj膮cego na: na przebudowie drogi gminnej Dworczysko 鈥 Ho艂ny Wolmera, gmina Sejny.

Data: Czwartek, 5 - Listopad 2015r.    |   Wej艣膰: 1022

Informacja Dyrekcji Podlaskiego Oddzia艂u Regionalnego ARiMR

Dyrekcja Podlaskiego Oddzia艂u Regionalnego ARiMR przypomina, 偶e jeszcze tylko do 10 listopada hodowcy trzody chlewnej mog膮 sk艂ada膰 wnioski na wsparcie w zwi膮zku z wprowadzaniem programu bioasekuracji.

Data: Czwartek, 5 - Listopad 2015r.    |   Wej艣膰: 1006

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  39  , (...)  77  , (...)  102  , (...)  127  ,   128   ,  129  , (...)  150  ,  151   | nast臋pna strona »
Powszechny Spis Rolny