« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  28  , (...)  31  ,   32   ,  33  , (...)  54  , (...)  71  , (...)  104  ,  105   | nast臋pna strona »
F News
ZOSTA艃 呕O艁NIERZEM RZECZYPOSPOLITEJ

Celem kampanii promocyjno-informacyjnej MON pod has艂em 鈥瀂osta艅 偶o艂nierzem Rzeczypospolitej鈥 jest zapoznanie jak najwi臋kszej ilo艣ci naszych mieszka艅c贸w z ofert膮 ochotniczych form s艂u偶by wojskowej (s艂u偶ba przygotowawcza, s艂u偶ba w Wojskach Obrony Terytorialnej, s艂u偶ba kandydacka w uczelniach wojskowych) ze szczeg贸lnym ukierunkowaniem na zawodow膮 s艂u偶b臋 wojskow膮.

Data: Poniedzia艂ek, 5 - Listopad 2018r.    |   Wej艣膰: 149

OBWIESZCZENIE WOJEWODY PODLASKIEGO

w za艂膮czniku OBWIESZCZENIE WOJEWODY PODLASKIEGO o inwestycjach w zakresie terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego

Data: 艢roda, 31 - Pa藕dziernik 2018r.    |   Wej艣膰: 167

WYBORY SAMORZ膭DOWE 2018: JAK ODDA膯 G艁OS? II TURA. ZOBACZ SPOT PKW

4 listopada br. II tura wybor贸w w贸jt贸w, burmistrz贸w lub prezydent贸w miast w tych gminach, w kt贸rych 偶aden z kandydat贸w nie uzyska艂 poparcia wi臋kszego ni偶 50 proc. Jak odda膰 g艂os w II turze wybor贸w? Zobacz spot PKW.

Data: Wtorek, 30 - Pa藕dziernik 2018r.    |   Wej艣膰: 148

F News
OFERTA PRACY

DWOREK HO艁NY

Data: Wtorek, 30 - Pa藕dziernik 2018r.    |   Wej艣膰: 166

Miasto Sejny w roku 2018 realizuje zadanie publiczne pod nazw膮: 鈥濨UDOWA RELACJI SPO艁ECZNYCH, GOSPODARCZYCH, KULTURALNYCH, EDUKACYJNYCH I TURYSTYCZNYCH MIESZKA艃C脫W STREF PRZYGRANICZNYCH POLSKI I LITWY鈥. Jest to zadanie publiczne wsp贸艂finansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie 鈥濿sparcie wymiaru samorz膮dowego i obywatelskiego w polskiej polityce zagranicznej 2018".

Data: Wtorek, 30 - Pa藕dziernik 2018r.    |   Wej艣膰: 159

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  31  ,   32   ,  33  , (...)  63  , (...)  84  , (...)  123  ,  124   | nast臋pna strona »