« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  28  , (...)  52  ,   53   ,  54  , (...)  71  , (...)  104  ,  105   | nast臋pna strona »
OG艁OSZENIE W脫JTA GMINY SEJNY

dotycz膮ce konsultacji spo艂ecznych odno艣nie nadania nazwy rondu w miejscowo艣ci Po膰kuny, gmina Sejny

Data: Poniedzia艂ek, 7 - Maj 2018r.    |   Wej艣膰: 258

Niepodleg艂a dla wszystkich na Dzie艅 Flagi

Biuro Programu 鈥濶iepodleg艂a鈥 we wsp贸艂pracy z polskimi olimpijczykami i paraolimpijczykami zaprasza do spotu na Dzie艅 Flagi.

Data: 艢roda, 2 - Maj 2018r.    |   Wej艣膰: 200

Og艂oszenie o przetargu na sprzeda偶 zielonki 鈥瀗a pniu鈥

Dyrektor Podlaskiego O艣rodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie og艂asza pisemny przetarg na sprzeda偶 zielonki 鈥瀗a pniu鈥 w 2018 r. z dzia艂ek zlokalizowanych na terenach Podlaskiego O艣rodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, o 艂膮cznej powierzchni 22,85 ha.

Data: Pi膮tek, 27 - Kwiecie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 225

Rekrutacja do programu stypendialnego 鈥濳lasa鈥 鈥 aplikuj do 20 kwietnia!

Rekrutacja do programu stypendialnego Fundacji BG呕 BNP Paribas potrwa do 20 kwietnia! To ostatni moment, 偶eby otrzyma膰 4-letnie stypendium na nauk臋 w jednym z 5 presti偶owych lice贸w w Warszawie, Krakowie, Gdyni, Wroc艂awiu lub Szczecinie.

Data: Czwartek, 26 - Kwiecie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 211

Akcja Ca艂a Polska wywiesza flagi narodowe i uczestniczy w ich liczeniu w 艣wi臋ta pa艅stwowe

Celem tej akcji jest propagowanie postawy patriotycznej, kt贸rej wyrazem mo偶e by膰 wywieszanie flagi narodowej. Patronat honorowy akcji Wojewoda 艁贸dzki oraz Biskup 艁owicki Jest to mo偶liwe do zrobienia, dzi臋ki autorskiemu systemowi sk艂adaj膮cego si臋 aplikacji na kom贸rk臋 i serwera przetwarzaj膮ce na bie偶膮co przesy艂ane dane. Aplikacj臋 udost臋pniona jest bezp艂atnie i jest do pobrania w sklepie Google Play.

Data: Czwartek, 26 - Kwiecie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 207

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  32  , (...)  52  ,   53   ,  54  , (...)  63  , (...)  84  , (...)  123  ,  124   | nast臋pna strona »