« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  28  , (...)  55  , (...)  62  ,   63   ,  64  , (...)  73  , (...)  106  ,  107   | nast臋pna strona »
呕yczenia Bo偶onarodzeniowe

W tym wyj膮tkowym czasie sk艂adaj膮 偶yczenia Rada Gminy Sejny oraz W贸jt Gminy Sejny wraz z pracownikami

Data: Pi膮tek, 15 - Grudzie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 297

Informacja Krajowego O艣rodka Wsparcia Rolnictwa

Krajowy O艣rodek Wsparcia Rolnictwa przypomina o obowi膮zku dokonywania wp艂at na fundusze promocji wsparcia produkt贸w rolno spo偶ywczych

Data: 艢roda, 13 - Grudzie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 754

Le艣na ozdoba 艣wi膮teczna

Nadle艣nictwo Pomorze og艂asza konkurs plastyczny pt. 鈥 Le艣na ozdoba 艣wi膮teczna"

Data: Wtorek, 12 - Grudzie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 358

Informacja Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Zapraszamy do udzia艂u w XVIII edycji og贸lnopolskiego konkursu "Spos贸b na Sukces" - przedsi臋biorczo艣膰 na obszarach wiejskich 2017/2018rn

Data: Wtorek, 12 - Grudzie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 674

Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie

Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie to rozwi膮zanie, kt贸rego powsta艂o jako wynik realizacji projektu o tej samej nazwie. Postawionym celem by艂 rozw贸j i poprawa dost臋pno艣ci mieszka艅c贸w wojew贸dztwa podlaskiego do publicznej s艂u偶by zdrowia, a w szczeg贸lno艣ci usprawnienie kontaktu pacjenta z podmiotem leczniczym w zakresie pozyskiwania informacji o oferowanych us艂ugach, rejestracja do lekarza bez konieczno艣ci wychodzenia z domu, uzyskanie dost臋pu do dokumentacji medycznej z poziomu w艂asnego komputera czy te偶 mo偶liwo艣膰 jej sprawnego przekazywania pomi臋dzy podmiotami, w kt贸rych leczy si臋 pacjent.

Data: Wtorek, 12 - Grudzie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 421

Zawiadomienie Generalnego Dyrektora Ochrony 艢rodowiska w Warszawie

w sprawie postanowienia o niedopuszczalno艣ci odwo艂ania od decyzji Regionalenego Dyrektora Ochrony 艢rodowiska w Bia艂ymstoku o 艣rodowiskowych uwarunkowaniach dla przedsi臋wzi臋cia polegaj膮cego na: budowie mi臋dzysystemowego gazoci膮gu stanowi膮cego po艂膮czenie system贸w przesy艂owych Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastruktur膮 niezb臋dn膮 do jego obs艂ugi - gazoci膮g Rembelszczyzna - Granica RP

Data: Poniedzia艂ek, 11 - Grudzie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 355