« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  33  , (...)  63  ,   64   ,  65  , (...)  85  , (...)  124  ,  125   | nast臋pna strona »
Projekt 鈥濻ejne艅ska Akademia Lokalnych Lider贸w鈥

Stowarzyszenie ReAktywacja zaprasza mieszka艅c贸w powiatu sejne艅skiegorndo udzia艂u w projekcie pod nazw膮: 鈥濻ejne艅ska Akademia Lokalnych Lider贸w鈥漴n

Data: Poniedzia艂ek, 27 - Sierpie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 247

Ostrze偶enie meteorologiczne 鈥 Burze z gradem

Ostrze偶enie meteorologiczne Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Pa艅stwowy Instytut Badawczy Biuro Prognoz Meteorologicznych Zesp贸艂 w Bia艂ymstoku

Data: Pi膮tek, 24 - Sierpie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 239

F News
Informacja Stowarzyszenia "Suwalsko - Sejne艅ska" Lokalna Grupa Dzia艂ania

Stowarzyszenie "Suwalsko - Sejne艅ska" Lokalna Grupa Dzia艂ania informuje o mo偶liwo艣ci sk艂adania wniosk贸w o przyznanie pomocy w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia 鈥濻uwalsko 鈥 Sejne艅ska鈥 Lokalna Grupa Dzia艂ania na operacje z zakresu "Przetw贸rstwo rolno 鈥 spo偶ywcze" Poddzia艂anie 19.2 鈥濿sparcie na wdra偶anie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez spo艂eczno艣膰鈥 w ramach Programu Rozwoju Obszar贸w Wiejskich 2014-2020.

Data: Czwartek, 23 - Sierpie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 247

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  37  , (...)  63  ,   64   ,  65  , (...)  73  , (...)  97  , (...)  143  ,  144   | nast臋pna strona »