Fundusz Dr骻 Samorz筪owych

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  34  , (...)  66  , (...)  69  ,   70   ,  71  , (...)  87  , (...)  128  ,  129   | nast臋pna strona »
F News

Stowarzyszenie 9dwunastych zaprasza organizacje pozarz膮dowe i grupy nieformalne do sk艂adania wniosk贸w o dofinansowanie miniprojekt贸w realizowanych na terenie wojew贸dztwa podlaskiego, kt贸re b臋d膮 przyczynia艂y si臋 do rozwoju dialogu mi臋dzykulturowego, kszta艂towania otwartych postaw wobec r贸偶norodno艣ci spo艂ecznej, rozwoju 艣wiadomo艣ci obywatelskiej i spo艂ecznej na temat demokracji a tak偶e promowania wiedzy na temat praw cz艂owieka i ich praktycznego zastosowania. 艢rodki przekazywane w ramach konkursu pochodz膮 z bud偶etu Wojew贸dztwa Podlaskiego. Operatorem regrantingu jest stowarzyszenie 9dwunastych.

Data: Wtorek, 7 - Sierpie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 269

F News
Zaproszenie na spotkania informacyjno 鈥 szkoleniowe

W zwi膮zku z og艂oszonymi naborami wniosk贸w na dofinansowanie projekt贸w w ramach realizacji LSR, 鈥濻uwalsko 鈥 Sejne艅ska鈥 Lokalna Grupa Dzia艂ania zaprasza Pa艅stwa do udzia艂u w 2 spotkaniach informacyjno 鈥 szkoleniowych.

Data: Poniedzia艂ek, 6 - Sierpie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 272

Informacja Stowarzyszenia "Suwalsko - Sejne艅ska" Lokalna Grupa Dzia艂ania

Stowarzyszenie "Suwalsko - Sejne艅ska" Lokalna Grupa Dzia艂ania informuje o mo偶liwo艣ci sk艂adania wniosk贸w o przyznanie pomocy w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia 鈥濻uwalsko 鈥 Sejne艅ska鈥 Lokalna Grupa Dzia艂ania, w ramach Dzia艂ania 8.6 Regionalnego Programu Operacyjnego Wojew贸dztwa Podlaskiego, Inwestycje na rzecz rozwoju lokalnego w zakresie Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Data: 艢roda, 1 - Sierpie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 277

Informacja Stowarzyszenia ,,EUROREGION NIEMEN,,

Data: Poniedzia艂ek, 30 - Lipiec 2018r.    |   Wej艣膰: 276

Informacja PODLASKIEGO URZ臉DU WOJEW脫DZKIEGO

Poni偶ej przedstawiamy ikonografi臋 pt. ,,Jak przetrwa膰 upa艂y,, przes艂an膮 przez centrum zarz膮dzania kryzysowego w Bia艂ymstoku.

Data: Poniedzia艂ek, 30 - Lipiec 2018r.    |   Wej艣膰: 267

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  39  , (...)  69  ,   70   ,  71  , (...)  76  , (...)  101  , (...)  148  ,  149   | nast臋pna strona »
Powszechny Spis Rolny