« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  32  , (...)  62  , (...)  69  ,   70   ,  71  , (...)  82  , (...)  120  ,  121   | nast臋pna strona »
Rekrutacja do programu stypendialnego 鈥濳lasa鈥 鈥 aplikuj do 20 kwietnia!

Rekrutacja do programu stypendialnego Fundacji BG呕 BNP Paribas potrwa do 20 kwietnia! To ostatni moment, 偶eby otrzyma膰 4-letnie stypendium na nauk臋 w jednym z 5 presti偶owych lice贸w w Warszawie, Krakowie, Gdyni, Wroc艂awiu lub Szczecinie.

Data: Czwartek, 26 - Kwiecie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 296

Akcja Ca艂a Polska wywiesza flagi narodowe i uczestniczy w ich liczeniu w 艣wi臋ta pa艅stwowe

Celem tej akcji jest propagowanie postawy patriotycznej, kt贸rej wyrazem mo偶e by膰 wywieszanie flagi narodowej. Patronat honorowy akcji Wojewoda 艁贸dzki oraz Biskup 艁owicki Jest to mo偶liwe do zrobienia, dzi臋ki autorskiemu systemowi sk艂adaj膮cego si臋 aplikacji na kom贸rk臋 i serwera przetwarzaj膮ce na bie偶膮co przesy艂ane dane. Aplikacj臋 udost臋pniona jest bezp艂atnie i jest do pobrania w sklepie Google Play.

Data: Czwartek, 26 - Kwiecie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 300

Informacja EKODOM FOTOWOLTAIKA

DOFINANSOWANIA DOTACJE NA INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA ROLNIK脫W

Data: Czwartek, 26 - Kwiecie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 316

Informacja G艂贸wnego Inspektoratu Weterynarii

Informacja dotyczy zakazu przywozu w baga偶u podr臋cznym i przesy艂kach pocztowych [produkt贸w pochodzenia zwierz臋cego z kraj贸w trzecich na teren UE

Data: Czwartek, 19 - Kwiecie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 270

OG艁OSZENIE W脫JTA GMINY SEJNY

Zapraszam Mieszka艅c贸w Gminy Sejny do udzia艂u w konsultacjach spo艂ecznych dotycz膮cych nadania nazwy rondu w miejscowo艣ci Po膰kuny, gmina Sejny.

Data: 艢roda, 18 - Kwiecie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 302

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  37  , (...)  69  ,   70   ,  71  ,  72  , (...)  95  , (...)  140  ,  141   | nast臋pna strona »