« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  28  , (...)  55  , (...)  72  ,   73   ,  74  , (...)  107  ,  108   | nast臋pna strona »
Podlaski Dzie艅 Kukurydzy w Szepietowie

Podlaski O艣rodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie pragnie zaprosi膰 mieszka艅c贸w gminy Sejny na Podlaski Dzie艅 Kukurydzy, kt贸ry odb臋dzie si臋 10 wrze艣nia 2017 r.

Data: Wtorek, 29 - Sierpie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 400

Informacja Pe艂nomocnika KOWR

Szanowni Pa艅stwo, informuj臋, 偶e od 1 wrze艣nia 2017 r. rozpoczyna swoj膮 dzia艂alno艣膰 Krajowy O艣rodek Wsparcia Rolnictwa.

Data: Wtorek, 29 - Sierpie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 342

Informacja Podlaskiego Urz臋du Wojew贸dzkiego

W zwi膮zku z Rozporz膮dzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 22 sierpnia 2017 r. zmieniaj膮cym rozporz膮dzenie w sprawie szczeg贸艂owych warunk贸w i trybu przyznawania oraz wyp艂aty pomocy finansowej na operacje typu 鈥濱nwestycje odtwarzaj膮ce potencja艂 produkcji rolnej鈥 w ramach poddzia艂ania 鈥濿sparcie inwestycji w odtwarzanie grunt贸w rolnych i przywracanie potencja艂u produkcji rolnej zniszczonego w wyniku kl臋sk 偶ywio艂owych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof鈥 obj臋tego Programem Rozwoju Obszar贸w Wiejskich na lata 2014鈥2020 - istnieje mo偶liwo艣膰 przyznania pomocy poszkodowanym rolnikom.

Data: Poniedzia艂ek, 28 - Sierpie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 404

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony 艢rodowiska w Bia艂ymstoku

Data: Pi膮tek, 25 - Sierpie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 1074

Informacja Podlaskiego Urz臋du Wojew贸dzkiego

Beneficjenci, kt贸rzy otrzymali wsparcie w ramach PRO W 2007-2013 lub 2014-2020, a w wyniku strat spowodowanych kl臋skami 偶ywio艂owymi lub innymi zdarzeniami o charakterze si艂y wy偶szej, nie s膮 w stanie zrealizowa膰 cho膰by jednego z zobowi膮za艅 zawartych w umowie czy decyzji o przyznaniu pomocy powinni o tym poinformowa膰 agencj臋.

Data: Czwartek, 24 - Sierpie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 376

Informacja Szpitala Wojew贸dzkiego im. L. Rydygiera w Suwa艂kach

Szpital Wojew贸dzki im. L. Rydygiera w Suwa艂kach realizuje projekt pt. 鈥瀂drowa matka i dziecko 鈥 pilota偶owy transgraniczny program opieki zdrowotnej鈥, skierowany do kobiet w ci膮偶y i wsp贸艂finansowany ze 艣rodk贸w Unii Europejskiej, w ramach kt贸rego proponuje m.in. bezp艂atne oznaczanie grupy krwi dla kobiet w ci膮偶y. Badania s膮 wykonywane w Suwa艂kach.

Data: Czwartek, 24 - Sierpie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 386

Projekt rozporz膮dzenia MRiRW w sprawie bioasekuracji

W zwi膮zku ze zmian膮 rozporz膮dzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z 3 kwietnia 2015 r. w sprawie wprowadzenia 鈥濸rogramu bioasekuracji maj膮cego na celu zapobieganiu szerzenia si臋 afryka艅skiego pomoru 艣wi艅鈥 na lata 2015-2018鈥 poni偶ej podajemy projekt ww. rozporz膮dzenia.

Data: Czwartek, 24 - Sierpie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 396

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  33  , (...)  65  , (...)  72  ,   73   ,  74  , (...)  87  , (...)  127  ,  128   | nast臋pna strona »