« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  32  , (...)  62  , (...)  81  ,   82   ,  83  , (...)  120  ,  121   | nast臋pna strona »
Do Mieszka艅c贸w Gminy Sejny

Dla zmniejszenia koszt贸w odbioru i zagospodarowania odpad贸w komunalnych informuj臋, 偶e pocz膮wszy od miesi膮ca listopada 2017r. zostaj膮 wprowadzone zmiany w harmonogramie odbioru odpad贸w.

Data: 艢roda, 4 - Pa藕dziernik 2017r.    |   Wej艣膰: 442

ROZPORZ膭DZENIA MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI

ROZPORZ膭DZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI z dnia 15 wrze艣nia 2017 r. zmieniaj膮ce rozporz膮dzenie w sprawie 艣rodk贸w podejmowanych w zwi膮zku z wyst膮pieniem afryka艅skiego pomoru 艣wi艅, oraz ROZPORZ膭DZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI z dnia 22 wrze艣nia 2017 r. zmieniaj膮ce rozporz膮dzenie w sprawie okre艣lenia obszar贸w obj臋tych nakazami, zakazami lub ograniczeniami oraz innymi 艣rodkami kontroli lub ochronnymi ustanowionymi w zwi膮zku z wyst膮pieniem afryka艅skiego pomoru 艣wi艅, na kt贸rych s膮 po艂o偶one gospodarstwa rolne, w kt贸rych s膮utrzymywane 艣winie.

Data: Poniedzia艂ek, 2 - Pa藕dziernik 2017r.    |   Wej艣膰: 479

ROZPORZ膭DZENIE POWIATOWEGO LEKARZA WETERYNARII W SEJNACH

ROZPORZ膭DZENIE NR 4/2017 POWIATOWEGO LEKARZA WETERYNARII W SEJNACH z dnia 20 wrze艣nia 2017 r. w sprawie odstrza艂u sanitarnego dzik贸w na terenie powiatu sejne艅skiego

Data: 艢roda, 20 - Wrzesie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 482