Fundusz Dr骻 Samorz筪owych

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  34  , (...)  66  , (...)  81  ,   82   ,  83  , (...)  87  , (...)  128  ,  129   | nast臋pna strona »
Informacja Ministerstwa Cyfyzacji

Od 1 stycznia najmniejsi przedsi臋biorcy 鈥 p艂atnicy VAT, zatrudniaj膮cy do 10 os贸b, o obrotach nieprzekraczaj膮cych 2 mln euro rocznie (tak偶e prowadz膮cy jednoosobowe dzia艂alno艣ci gospodarcze) - najp贸藕niej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy musz膮 wys艂a膰 do systemu Ministerstwa Finans贸w Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT). JPK_VAT przesy艂a si臋 wy艂膮cznie elektronicznie.

Data: Wtorek, 20 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 384

Informacja Ekodom Odnawialne 呕r贸d艂a Energii

Informacja dotyczy dotacji do monta偶u instalacji fotowoltaicznej, kolektor贸w s艂onecznych z Narodowego Funduszu Ochrony 艢rodowiska i Gospodarki Wodnej.

Data: Wtorek, 20 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 434

F News
Fundusz Po偶yczkowy Agencji Rozwoju Regionalnego ARES S. A. w Suwa艂kach

Celem Funduszu jest wspieranie rozwoju przedsi臋biorczo艣ci w wojew贸dztwie podlaskim, a tak偶e warmi艅sko-mazurskim, poprzez udzielanie preferencyjnych po偶yczek na rozw贸j dzia艂alno艣ci (na inwestycje lub kapita艂 obrotowy) oraz na za艂o偶enie w艂asnej dzia艂alno艣ci. W historii swojej aktywno艣ci Fundusz wspiera cz臋sto inwestycje obj臋te wysokim ryzykiem, na kt贸re banki nie udzielaj膮 kredyt贸w.

Data: Pi膮tek, 16 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 423

Informacja KPP w Sejnach

Komenda Powiatowa Policji w Sejnach posiada aktualnie wakaty na stanowiskach w pionie kryminalnym i prewencji. W zwi膮zku z tym, poszukujemy kandydat贸w do s艂u偶by w Policji w tutejszej jednostce.

Data: Pi膮tek, 16 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 447

XVI Og贸lnokrajowy Konkurs "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne"

Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i 偶ycia w gospodarstwach rolnych.Maj膮c na uwadze bezpiecze艅stwo pracy w gospodarstwach rolnych Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Spo艂ecznego prowadzi dzia艂ania maj膮ce na celu upowszechnianie wiedzy zasadach bezpiecznej pracy oraz zagro偶eniach zdrowia i 偶ycia przy pracy rolniczej.

Data: Pi膮tek, 16 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 474

Informacje PGE Dystrybucja o wy艂膮czeniach zasilania

Planowane wy艂膮czenia we wsiach Bubele Kielczany Klejwy Nowosady Jodeliszki , Rynkojeziory Zaleskie Ber偶niki Ber偶niki Folwark 鈥 Ho艂ny Wolmera 艁umbie Gryszka艅ce Posejanka Grudziewszczyzna 艢wiackie Bosse Degucie Rachelany Ho艂ny Mejera

Data: Czwartek, 15 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 391

Informacja GUS

Uprzejmie informuj臋, i偶 wzorem lat ubieg艂ych, Urz膮d Statystyczny w Bia艂ymstoku przyst臋puje do realizacji dzia艂a艅 promuj膮cych badania ankietowe na terenie wojew贸dztwa podlaskiego.

Data: Wtorek, 13 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 384

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  39  , (...)  76  , (...)  81  ,   82   ,  83  , (...)  101  , (...)  148  ,  149   | nast臋pna strona »
Powszechny Spis Rolny