« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  28  , (...)  55  , (...)  73  , (...)  84  ,   85   ,  86  , (...)  107  ,  108   | nast臋pna strona »
Informacja URZ臉DU STATYSTYCZNEGO w BIA艁YMSTOKU

Misj膮 statystyki publicznej jest dostarczanie wiarygodnych, rzetelnych, niezale偶nych oraz wysokiej jako艣ci informacji statystycznych na temat stanu i zmian zachodz膮cych w spo艂ecze艅stwie, gospodarce i 艣rodowisku naturalnym, odpowiadaj膮cych na potrzeby u偶ytkownik贸w krajowych i mi臋dzynarodowych. W tym celu, co roku ustalany jest program bada艅 statystycznych statystyki publicznej, w kt贸rym uj臋te s膮 badania przeprowadzane przez GUS, urz臋dy statystyczne oraz inne instytucje. W艣r贸d nich istotne miejsce zajmuj膮 badania ankietowe realizowane w wylosowanych gospodarstwach domowych lub rolnych.

Data: 艢roda, 8 - Luty 2017r.    |   Wej艣膰: 499

Reforma 艣mieciowa. ABC segregacji

Ministerstwo 艣rodowiska opublikowa艂o na swojej stronie kompendium wiedzy na temat nowych zasad segregacji odpad贸w, kt贸re wejd膮 w 偶ycie 1 lipca 2017 r.

Data: Wtorek, 7 - Luty 2017r.    |   Wej艣膰: 493

OG艁OSZENIE W脫JTA GMINY SEJNY

W贸jt Gminy Sejny podaje do publicznej wiadomo艣ci informacj臋 o mo偶liwo艣ci zapoznania si臋 z: projektem uchwa艂y Rady Gminy Sejny w sprawie okre艣lenia kryteri贸w w oparciu kt贸rych nie wydaje si臋 zezwolenia na usuni臋cie drzew lub krzew贸w na obszarze gminy Sejny

Data: Poniedzia艂ek, 30 - Stycze艅 2017r.    |   Wej艣膰: 615

INFORMACJA PKS

PKS Nova S. A. Oddzia艂 w Suwa艂kach informuje, 偶e z dniem 1 marca 2017r. zawiesza kurs linii autobusowej na trasie Suwa艂ki 鈥 Zelwa przez Krasnopol, Sejny na odcinku Sejny 鈥 Zelwa i z powrotem.

Data: Poniedzia艂ek, 30 - Stycze艅 2017r.    |   Wej艣膰: 493

Informacja Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje o dop艂atach ze 艣rodk贸w bud偶etu pa艅stwa do sk艂adek um贸w ubezpieczenia upraw rolnych i zwierz膮t gospodarskich w 2017 r.

Data: Poniedzia艂ek, 30 - Stycze艅 2017r.    |   Wej艣膰: 668

Informacja Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Ro艣lin

Rolnicy maj膮 obowi膮zek zwracania opakowa艅 do sklep贸w. Ka偶de inne post臋powanie z odpadami po 艣rodkach ochrony ro艣lin skalsyfikowanych jako niebezpieczne, stanowi naruszenie prawa i nie powinno mie膰 miejsca.

Data: Poniedzia艂ek, 23 - Stycze艅 2017r.    |   Wej艣膰: 497

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  33  , (...)  65  , (...)  84  ,   85   ,  86  ,  87  , (...)  127  ,  128   | nast臋pna strona »