Nabory rachmistrzow

Fundusz Dr骻 Samorz筪owych

« poprzednia strona |   1  ,  2  , (...)  34  , (...)  67  , (...)  86  ,   87   ,  88  ,  89  , (...)  131  ,  132   | nast臋pna strona »
Pami臋tniki rolnika

Zak艂ad Socjologii Miasta i Wsi Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wroc艂awskiego, wraz z Agencj膮 Martin & Jacob z Wroc艂awia, jest organizatorem konkursu na pami臋tnik dla rolnik贸w, kt贸rzy obj臋li swoje gospodarstwa po roku 1989. W ten spos贸b pragniemy zbada膰 i opisa膰, s艂abo jeszcze rozpoznany od strony indywidualnych ludzkich los贸w, proces zmian i przekszta艂ce艅, jakim nasze rolnictwo podlega艂o w ostatnim 25-leciu.

Data: Wtorek, 9 - Stycze艅 2018r.    |   Wej艣膰: 460

Informacja Urz臋du Marsza艂kowskiego Wojew贸dztwa Podlaskiego

2 stycznia br rozpocz臋艂a si臋 kolejna edycja Podlaskiej Marki, jednego z najstarszych i najbardziej presti偶owych plebiscyt贸w odbywaj膮cych si臋 na terenie wojew贸dztwa podlaskiego.

Data: Poniedzia艂ek, 8 - Stycze艅 2018r.    |   Wej艣膰: 392

Informacja Urz臋du Gminy Sejny

Urz膮d Gminy Sejny informuje o dniu wolnym od pracy 2 stycznia 2018 r. (wtorek).

Data: Czwartek, 21 - Grudzie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 457

Afryka艅ski Pom贸r 艢wi艅 i ptasia grypa

Zapraszamy do obejrzenia strony internetowej przygotowanej przez Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszar贸w Wiejskich w Departamencie Rolnictwa i Obszar贸w Rybackich Urz臋du Marsza艂kowskiego Wojew贸dztwa Podlaskiego , w kt贸ry opracowa艂 materia艂y filmowe dotycz膮ce wirusa ASF, 鈥濸tasiej grypy鈥 oraz zasad bioasekuracji

Data: Poniedzia艂ek, 18 - Grudzie艅 2017r.    |   Wej艣膰: 551