« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  16  , (...)  31  , (...)  41  , (...)  59  ,  60   | nast臋pna strona »
X Do偶ynki Powiatowe 2018

W zwi膮zku z przyst膮pieniem do organizacji X Do偶ynek Powiatowych 2018 oraz og艂oszonych konkursach: 鈥濫stetyczne Gospodarstwo 2018" oraz 鈥濿ieniec Do偶ynkowy 2018 poni偶ej znajduj膮 si臋 szczeg贸艂owe informacje o powy偶szych konkursach.

Data: Poniedzia艂ek, 16 - Lipiec 2018r.    |   Wej艣膰: 5

Punkty skup贸w trzody chlewnej na terenie Wojew贸dztwa Podlaskiego

W poni偶szym za艂膮czniku opublikowana zosta艂a lista PUNKT脫W SKUPU TRZODY CHLEWNEJ NA TERENIE WOJEW脫DZTWA PODLASKIEGO przekazana na spotkaniu dotycz膮cym Afryka艅skiego Pomoru 艢wi艅, kt贸re odby艂o si臋 w dniu 6 lipca 2018r. w Sejnach, przekazana przez Wojew贸dzkiego Lekarza Weterynarii Pana Henryka Grabowskiego.

Data: Poniedzia艂ek, 9 - Lipiec 2018r.    |   Wej艣膰: 28

INFORMACJA W脫JTA GMINY SEJNY

Dnia 4 lipca 2018r., Gmina Sejny podpisa艂a umow臋 z Wojew贸dztwem Podlaskim, reprezentowanym przez cz艂onk贸w Zarz膮du Wojew贸dztwa Podlaskiego Stefana Krajewskiegio i Bogdana Dyjuk na dofinasowanie z bud偶etu Wojew贸dztwa Podlaskiego w ramach 鈥濸rogramu odnowy wsi wojew贸dztwa podlaskiego na realizacje przez gminy zada艅 istotnych dla so艂ectw z terenu wojew贸dztwa鈥 na realizacj臋 Zadania pt: 鈥濵onta偶 latarni solarnych鈥.

Data: Poniedzia艂ek, 9 - Lipiec 2018r.    |   Wej艣膰: 28

Dofinansowana kampania edukacyjno-informacyjna Be likeBee-Ratujmy Pszczo艂y

Fundacja Smart Gmina jest wsp贸艂organizatorem cyklu imprez edukacyjno-informacyjnych maj膮ca na celu przybli偶y膰 dzieciom oraz doros艂ym problem zwi膮zany z wymieraniem pszczole. Wyja艣nimy przyczyny i konsekwencje takiego stanu rzeczy. Poka偶emy r贸wnie偶, 偶e wsp贸lnymi si艂ami mo偶emy temu zapobiec. Opowiemy o budowaniu pasiek na dachach biurowc贸w, centr贸w handlowych, w ogrodach.

Data: Czwartek, 5 - Lipiec 2018r.    |   Wej艣膰: 10

Kolonie letnie 2018 Caritas-KRUS

Kolonie letnie dla dzieci w wieku 11-16 lat kt贸rych co najmniej jeden rodzic jest ubezpieczony w KRUS

Data: Czwartek, 5 - Lipiec 2018r.    |   Wej艣膰: 16