« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  14  , (...)  27  , (...)  36  , (...)  51  ,  52   | nast臋pna strona »
Informacja G艂贸wnego Inspektoratu Weterynarii

Informacja dotyczy zakazu przywozu w baga偶u podr臋cznym i przesy艂kach pocztowych [produkt贸w pochodzenia zwierz臋cego z kraj贸w trzecich na teren UE

Data: Czwartek, 19 - Kwiecie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 12

OG艁OSZENIE W脫JTA GMINY SEJNY

Zapraszam Mieszka艅c贸w Gminy Sejny do udzia艂u w konsultacjach spo艂ecznych dotycz膮cych nadania nazwy rondu w miejscowo艣ci Po膰kuny, gmina Sejny.

Data: 艢roda, 18 - Kwiecie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 30

Informacja Stowarzyszenia 鈥濻uwalsko 鈥 Sejne艅skiej鈥 Lokalnej Grupy Dzia艂ania

Stowarzyszenie 鈥濻uwalsko 鈥 Sejne艅ska鈥 Lokalna Grupa Dzia艂ania informuje o mo偶liwo艣ci sk艂adania wniosk贸w o przyznanie pomocy w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju.rnWnioski nale偶y sk艂ada膰 w dniach 23kwietnia-11maja 2018r. w biurze Stowarzyszenia w Suwa艂kach 鈥 ul. Ko艣ciuszki 71.rn

Data: 艢roda, 11 - Kwiecie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 24

TURNUSY REHABILITACYJNE DLA DZIECI ROLNIK脫W UBEZPIECZONYCH W KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Spo艂ecznego w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolnik贸w ubezpieczonych w Kasie. Wypoczynek dzieci 艂膮czony jest z programem rehabilitacji leczniczej w zakresie wad postawy i chor贸b uk艂adu ruchu oraz uk艂adu oddechowego. Dzieci kierowane na turnus rehabilitacyjny musz膮 by膰 samodzielne i zdolne do samoobs艂ugi. Turnus rehabilitacyjny trwa 21 dni.

Data: Wtorek, 10 - Kwiecie艅 2018r.    |   Wej艣膰: 140

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  19  , (...)  37  , (...)  49  , (...)  70  ,  71   | nast臋pna strona »