« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  26  , (...)  50  , (...)  67  , (...)  97  ,  98   | nast臋pna strona »
WA呕NA INFORMACJA

DLA POSIADACZY BYD艁A

Data: Pi膮tek, 19 - Lipiec 2019r.    |   Wej艣膰: 61

Projekt Mi臋dzynarodowej Fundacji 鈥濺eaxum鈥

Celem g艂贸wnym Projektu jest zwi臋kszenie zatrudnienia w艣r贸d os贸b z niepe艂nosprawno艣ci膮 posiadaj膮cych wykszta艂cenie wy偶sze i/lub b臋d膮cych na ostatnim roku studi贸w, poprzez zaplanowanie i wdro偶enie indywidualnej 艣cie偶ki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

Data: Czwartek, 18 - Lipiec 2019r.    |   Wej艣膰: 22

Szkolenia informatyczne dla mieszka艅c贸w

na terenie Gminy Sejny jest realizowany projekt unijny, w ramach kt贸rego mieszka艅cy naszej gminy mog膮 nieodp艂atnie bra膰 udzia艂 w 4-dniowych szkoleniach informatycznych.

Data: Poniedzia艂ek, 15 - Lipiec 2019r.    |   Wej艣膰: 43

F News
Film edukacyjny dla rolnik贸w i doradc贸w rolnych pt. ,,Zamykanie obiegu biogen贸w w gospodarstwie rolnym''

W wyniku wsp贸艂pracy Fundacji na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa oraz Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie w ramach kampanii edukacyjnej 鈥濷graniczenie zanieczyszczenia azotem pochodzenia rolniczego metod膮 poprawy jako艣ci w贸d鈥, wsp贸艂finansowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony 艢rodowiska i Gospodarki Wodnej, powsta艂 pi臋cioodcinkowy film edukacyjny dla rolnik贸w i doradc贸w rolnych pt. ,,Zamykanie obiegu biogen贸w w gospodarstwie rolnym鈥.

Data: Pi膮tek, 12 - Lipiec 2019r.    |   Wej艣膰: 30

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  31  , (...)  60  , (...)  79  , (...)  116  ,  117   | nast臋pna strona »