« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  30  , (...)  58  , (...)  77  , (...)  113  ,  114   | nast臋pna strona »
Operator Gazoci膮g贸w Przesy艂owych GAZ-SYSTEM S.A. informuje, i偶 rozpoczg艂 kolejny etap prac inwestycji

"Budowa mi臋dzysystemowego gazoci膮gu stanowi膮cego po艂膮czenie system贸w przesy艂owych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastruktur膮 niezb臋dn膮 do jego obs艂ugi" i pragniemy Pa艅stwa poinformowa膰, i偶 na p贸艂nocnym odcinku ww. projektowanego gazoci膮gu zosta艂y podpisane dwie kluczowe umowy wykonawcze.

Data: Czwartek, 2 - Kwiecie艅 2020r.    |   Wej艣膰: 36

Obwieszczenie Starosty Sejne艅skiego z dnia 31 marca 2020 r.

Starosta Sejne艅ski zawiadamia, 偶e 31 marca 2020 r. zosta艂a wydana Sp贸艂ce PV Sejny Sp. z o. o. z siedzib膮 i adresem w Piotrowej 7 decyzja Nr 45/2020 zatwierdzaj膮ca projekt budowlany i udzielaj膮ca pozwolenia na budow臋 farmy fotowoltaicznej Sejny

Data: Czwartek, 2 - Kwiecie艅 2020r.    |   Wej艣膰: 30

F News
Informacja dla Rolnik贸w!

Obowi膮zku kwarantanny okre艣lonego w 搂2 ust.2 pkt. 2 w Rozporz膮dzeniu Rady Ministr贸w z dnia 31 marca 2020 roku w sprawie ustanowienia okre艣lonych ogranicze艅, nakaz贸w i zakaz贸w w zwi膮zku z wyst膮pieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz. 566) nie stosuje si臋 w przypadku przekraczania granicy Rzeczypospolitej Polskiej w celu prac w gospodarstwie rolnym, kt贸re znajduje si臋 po obu stronach tej granicy.

Data: Czwartek, 2 - Kwiecie艅 2020r.    |   Wej艣膰: 321

Informacja Podlaskiej Komunikacji Samochodowej Nova S.A.

od dnia 01.04.2020 roku do odwo艂ania planuje znaczne ograniczenie ilo艣ci wykonywanych kurs贸w. Sp贸艂ka dok艂ada wszelkich stara艅, aby ograniczenia by艂y jak najmniej uci膮偶liwe dla Pasa偶er贸w.

Data: Wtorek, 31 - Marzec 2020r.    |   Wej艣膰: 23

Dzia艂ania prewencyjne Kasy podczas sytuacji epidemiologicznej w Polsce

Ze wzgl臋du na obecnie istniej膮cy stan epidemii w Polsce, wp艂ywaj膮cy na bezpiecze艅stwo wszystkich obywateli, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Spo艂ecznego nie rezygnuje z realizacji dzia艂a艅, maj膮cych na celu zapobieganie wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym rolnik贸w.

Data: Wtorek, 31 - Marzec 2020r.    |   Wej艣膰: 18

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  35  , (...)  68  , (...)  91  , (...)  133  ,  134   | nast臋pna strona »