« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  25  , (...)  48  , (...)  63  , (...)  92  ,  93   | nast臋pna strona »
Apel sejne艅skiej policji

odno艣nie wzrastaj膮cej liczby kradzie偶y

Data: Poniedzia艂ek, 20 - Maj 2019r.    |   Wej艣膰: 5

Ostrze偶enie meteorologiczne 鈥 Burze z gradem

Ostrze偶enie meteorologiczne Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Pa艅stwowy Instytut Badawczy. Biuro Prognoz Meteorologicznych Zesp贸艂 w Bia艂ymstoku

Data: Pi膮tek, 17 - Maj 2019r.    |   Wej艣膰: 10

F News
Zapraszamy do udzia艂u w konkursie fotograficznym 鈥濸olska smakuje鈥

Krajowy O艣rodek Wsparcia Rolnictwa po raz drugi organizuje og贸lnopolski konkurs fotograficzny. Celem Konkursu jest promowanie produkt贸w rolnych i 偶ywno艣ciowych, w tym szczeg贸lnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych.

Data: Czwartek, 16 - Maj 2019r.    |   Wej艣膰: 70

Informacja W贸jta Gminy Sejny

o wy艂o偶eniu do publicznej wiadomo艣ci spisu inwentaryzacyjego.

Data: 艢roda, 15 - Maj 2019r.    |   Wej艣膰: 120

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE

Bank Gospodarstwa Krajowego w dniu 04.06.2019r o godz. 10.00 organizuje spotkanie w sali konferencyjnej Urz臋du Gminy Sejny w sprawie po偶yczki termomodernizacyjnej dla przedsi臋biorc贸w. Wszystkich ch臋tnych przedsi臋biorc贸w serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Data: Poniedzia艂ek, 13 - Maj 2019r.    |   Wej艣膰: 57

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  29  , (...)  57  , (...)  76  , (...)  111  ,  112   | nast臋pna strona »