« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  12  , (...)  22  , (...)  29  , (...)  40  ,  41   | nast臋pna strona »
Wygodny spos贸b na urz臋dowe sprawy w wojew贸dztwie podlaskim

Za艂atwiaj urz臋dowe sprawy przez Internet!rnrnW wojew贸dztwie podlaskim pomo偶e Ci w tym Cyfrowy Urz膮d Wr贸t Podlasia. Na stronie cu.wrotapodlasia.pl znajdziesz dane teleadresowe urz臋d贸w, a co najwa偶niejsze uzyskasz informacje o us艂ugach 艣wiadczonych drog膮 elektroniczn膮.

Data: Poniedzia艂ek, 16 - Pa藕dziernik 2017r.    |   Wej艣膰: 28

Informacja Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Bia艂ymstoku

Od 1 stycznia 2018 r. ok. 1,6 mln mikroprzedsi臋biorc贸w do艂膮czy do grona podatnik贸w VAT, kt贸rzy prowadz膮 elektroniczn膮 ewidencj臋 VAT (czyli rejestr sprzeda偶y i zakup贸w VAT) oraz przesy艂aj膮 j膮 jako JPK_VAT. Du偶e przedsi臋biorstwa wysy艂aj膮 JPK_VAT od 1 lipca 2016 r., a ma艂e i 艣rednie od 1 stycznia 2017 r.

Data: Pi膮tek, 13 - Pa藕dziernik 2017r.    |   Wej艣膰: 14

Ostrze偶enie meteorologiczne

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zesp贸艂 w Bia艂ymstoku prognozuje wyst膮pienie silnego wiatru o 艣redniej pr臋dko艣ci od 30 km/h do 45 km/h, z porywami do 75 km/h, z po艂udniowego zachodu, skr臋caj膮cego rano na zachodni i p贸艂nocno-zachodni

Data: Pi膮tek, 13 - Pa藕dziernik 2017r.    |   Wej艣膰: 14

Nowe he艂my bojowe dla OSP Bubele

W ramach dotacji z Wojew贸dztwa Podlaskiego w wysoko艣ci 5000z艂 zakupiono 10 sztuk he艂m贸w bojowych dla OSP Bubele

Data: Czwartek, 12 - Pa藕dziernik 2017r.    |   Wej艣膰: 22

OG艁OSZENIE W脫JTA GMINY SEJNY

OG艁OSZENIE W脫JTA GMINY SEJNY dotycz膮ce konsultacji spo艂ecznych odno艣nie dokumentu 鈥濸rogram wsp贸艂pracy Gminy Sejny z organizacjami pozarz膮dowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o dzia艂alno艣ci po偶ytku publicznego i o wolontariacie na 2018 rok鈥.

Data: 艢roda, 11 - Pa藕dziernik 2017r.    |   Wej艣膰: 18

Do Mieszka艅c贸w Gminy Sejny

Dla zmniejszenia koszt贸w odbioru i zagospodarowania odpad贸w komunalnych informuj臋, 偶e pocz膮wszy od miesi膮ca listopada 2017r. zostaj膮 wprowadzone zmiany w harmonogramie odbioru odpad贸w.

Data: 艢roda, 4 - Pa藕dziernik 2017r.    |   Wej艣膰: 52

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  16  , (...)  31  , (...)  41  , (...)  59  ,  60   | nast臋pna strona »