« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  16  , (...)  30  , (...)  40  , (...)  57  ,  58   | nast臋pna strona »
Zmiana siedziby Punktu Obs艂ugi Podatnika w Sejnach

Naczelnik Urz臋du Skarbowego w Suwa艂kach informuje, i偶 z dniem 2 lipca 2018 r. siedziba Punktu Obs艂ugi Podatnika w Sejnach zostanie przeniesiona do budynku przy ul. Wojska Polskiego 60 A (parter budynku Sp贸艂dzielni Mieszkaniowej).

Data: Pi膮tek, 22 - Czerwiec 2018r.    |   Wej艣膰: 15

Ostrze偶enie meteorologiczne Burze z gradem

Ostrze偶enie meteorologiczne Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Pa艅stwowy Instytut Badawczy Biuro Prognoz Meteorologicznych Zesp贸艂 w Bia艂ymstoku

Data: Czwartek, 21 - Czerwiec 2018r.    |   Wej艣膰: 12

KOMUNIKAT MINISTERSTWA CYFRYZACJI

1 czerwca Ministerstwo Cyfryzacji uruchomi艂o us艂ug臋, kt贸ra umo偶liwia rodzicom zarejestrowanie narodzin dziecka online 鈥 bez konieczno艣ci wizyty w urz臋dzie.__PLIK_602__

Data: Czwartek, 21 - Czerwiec 2018r.    |   Wej艣膰: 9

Informacja Podlaskiego O艣rodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

W najbli偶szy weekend w Podlaskim O艣rodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie odb臋dzie si臋 X Og贸lnopolska Wystawa Byd艂a Hodowlanego, XXV Regionalna Wystawa Zwierz膮t Hodowlanych i Dni z Doradztwem.

Data: Czwartek, 21 - Czerwiec 2018r.    |   Wej艣膰: 10

Ostrze偶enie meteorologiczne Burze z gradem

Data: Poniedzia艂ek, 18 - Czerwiec 2018r.    |   Wej艣膰: 21

Informacja W贸jta Gminy Sejny