« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  14  , (...)  26  , (...)  34  , (...)  48  ,  49   | nast臋pna strona »
F News
II Edycja Og贸lnopolskiego Konkursu FLORIANY 2018

Przed nami ostatnie dni na przes艂anie projektu, kt贸ry we藕mie udzia艂 w Og贸lnopolskim Konkursie na Najlepsze Inicjatywy dla Spo艂eczno艣ci Lokalnych z udzia艂em Ochotniczych Stra偶y Po偶arnych i Samorz膮d贸w FLORIANY 2018. Presti偶owa statuetka Stra偶ackiego Oscara oraz atrakcyjne nagrody mog膮 trafi膰 w艂a艣nie do Twojej OSP.

Data: Czwartek, 22 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 11

Informacja Krajowego Biura Wyborczego

W za艂膮czeniu informacja Krajowego Biura Wyborczego Delegatura w Suwa艂kach o liczbie urz臋dnik贸w wyborczych w poszczeg贸lnych gminach na obszarze w艂a艣ciwo艣ci Delegatury oraz o zasadach dokonywania zg艂osze艅 kandydat贸w na funkcj臋 urz臋dnika wyborczego.

Data: Czwartek, 22 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 8

Informacja Ministerstwa Cyfyzacji

Od 1 stycznia najmniejsi przedsi臋biorcy 鈥 p艂atnicy VAT, zatrudniaj膮cy do 10 os贸b, o obrotach nieprzekraczaj膮cych 2 mln euro rocznie (tak偶e prowadz膮cy jednoosobowe dzia艂alno艣ci gospodarcze) - najp贸藕niej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy musz膮 wys艂a膰 do systemu Ministerstwa Finans贸w Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT). JPK_VAT przesy艂a si臋 wy艂膮cznie elektronicznie.

Data: Wtorek, 20 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 8

Informacja Ekodom Odnawialne 呕r贸d艂a Energii

Informacja dotyczy dotacji do monta偶u instalacji fotowoltaicznej, kolektor贸w s艂onecznych z Narodowego Funduszu Ochrony 艢rodowiska i Gospodarki Wodnej.

Data: Wtorek, 20 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 26

F News
Fundusz Po偶yczkowy Agencji Rozwoju Regionalnego ARES S. A. w Suwa艂kach

Celem Funduszu jest wspieranie rozwoju przedsi臋biorczo艣ci w wojew贸dztwie podlaskim, a tak偶e warmi艅sko-mazurskim, poprzez udzielanie preferencyjnych po偶yczek na rozw贸j dzia艂alno艣ci (na inwestycje lub kapita艂 obrotowy) oraz na za艂o偶enie w艂asnej dzia艂alno艣ci. W historii swojej aktywno艣ci Fundusz wspiera cz臋sto inwestycje obj臋te wysokim ryzykiem, na kt贸re banki nie udzielaj膮 kredyt贸w.

Data: Pi膮tek, 16 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 22

Informacja KPP w Sejnach

Komenda Powiatowa Policji w Sejnach posiada aktualnie wakaty na stanowiskach w pionie kryminalnym i prewencji. W zwi膮zku z tym, poszukujemy kandydat贸w do s艂u偶by w Policji w tutejszej jednostce.

Data: Pi膮tek, 16 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 35

XVI Og贸lnokrajowy Konkurs "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne"

Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i 偶ycia w gospodarstwach rolnych.Maj膮c na uwadze bezpiecze艅stwo pracy w gospodarstwach rolnych Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Spo艂ecznego prowadzi dzia艂ania maj膮ce na celu upowszechnianie wiedzy zasadach bezpiecznej pracy oraz zagro偶eniach zdrowia i 偶ycia przy pracy rolniczej.

Data: Pi膮tek, 16 - Luty 2018r.    |   Wej艣膰: 15

« poprzednia strona |    1   ,  2  , (...)  18  , (...)  35  , (...)  47  , (...)  67  ,  68   | nast臋pna strona »